Ortodontiskā ārstēšana ir nepareizu zobu un žokļu attiecību regulācija un korekcija ar izņemamu (plati) vai fiksētu aparatūru (breketēm). Ortodontiskās ārstēšanas rezultātā iegūst skaistu smaidu, funkcionālu sakodienu, kā arī iespējams uzlabot smaganu veselību. Parasti sakodiena (žokļu attiecību) regulācija tiek veikta bērniem un pusaudžiem, bet zobu rindu korekcijai vecuma ierobežojumu praktiski nav. Tagad pavisam viegli Jūsu smaidu padarīt skaistāku, veicot zobu korekciju!

Smile de lux piedāvā šādas ortodontiskās ārstēšanas metodes:

  • Breketes – visbiežāk pielietotais ārstēšanas veids ortodontijā. Ar šo ārstēšanas sistēmu iespējams panākt kontrolētas visu zobu kustības un pārvietojumu visās trijās dimensijās, iegūstot vēlamo rezultātu. Pie katra zoba brekete tiek pielīmēta pie emaljas, netraumējot pašu zobu.
    • Metāla breketes – izgatavotas no metāla sakausējuma, loks breketē tiek nostiprināts ar elastīgām gumijām, kuru krāsu iespējams izvēlēties
    • Estētiskās breketes – var būt gan no keramikas materiāla, gan caurspīdīgas. Loks tiek stiprināts pie breketēm ar caurspīdīgām gumijām. Šāda tipa breketes pārsvarā izvēlas pieaugušie, kā arī gadījumos, kad pacientam ir svarīga estētiskais izskats

Lai ārstēšanas process būtu veiksmīgs, jārēķinās, ka tas būs ilgstošs, prasīs ļoti rūpīgu mutes higiēnu un atkārtotas vizītes pie ortodonta. Sarežģītākām sakodiena problēmām pielietojam dažādas papildierīces, augošiem bērniem un pusaudžiem iespējama nepareizas zobu augšanas korekcija. Atsevišķos gadījumos var līdzēt arī ar tradicionālajām izņemamajām zobu platītēm. Pateicoties mūsdienu tehnikai, ir iespējams veikt zoba korekcijas ar precizitāti līdz pat milimetra daļai.

 

zobarstnieciba