Smile de lux specializētā zobārstniecības klīnikas speciālisti, pielietojot efektīvas un mūsdienīgas metodes, jaunākās tehnoloģijas un atbilstošus materiālus, nodrošina saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu mutes dobuma profilaksei un ārstēšanai, kā arī zobu estētikas uzlabošanai un protezēšanai. Mūsu klīnika izmanto pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiālus, kas garantē izcilu ārstēšanas rezultātu, estētiku un kvalitāti.

Zobu protezēšana ir zaudētā zoba vai tā daļas mākslīga atjaunošana. Zaudētos zobus ir iespējams aizstāt gan ar izņemamas, gan neizņemamas protēzes palīdzību. Zobārstniecības klīnika Smile de lux piedāvā modernākos zobu protezēšanas veidus, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un kvalitatīvus materiālus, kas nodrošinās augsti estētisku, pievilcīgu rezultātu – Jūsu smaids būs nevainojams!

Sākumā profesionāls zobārsts izvērtēs Jūsu mutes veselības stāvokli un kopā ar Jums sastādīs ārstēšanas plānu. Diagnozes precizēšanai ir pieejams digitāls rentgena uzņēmums papildizmeklēšanai, kas sniedz detalizētu pārskatu par vispārējo mutes dobuma stāvokli.

Ar zobu protezēšanas palīdzību iespējams ne tikai aizvietot iztrūkstošus zobus, bet arī novērst mazus defektus estētiski redzamā zonā, kā arī ievērojami uzlabot arī zobu estētiku, piemēram, ar porcelāna plāksnītēm (venīriem), varat padarīt savu smaidu žilbinoši baltu.

Zobārstniecības klīnika Smile de lux piedāvā sekojošus protēžu veidus:

  • Metālkeramikas kroņi (tai skaitā uz cēlmetāla bāzes)
  • Cirkonija keramikas kroņi
  • Onlejas un inlejas (augsti estētiskas plombes, kas tiek izgatavotas zobu tehniskajā laboratorijā)
  • Venīri (plānas porcelāna plāksnītes, kuras tiek cementētas uz zoba ārējās virsmas)
  • Protezēšana uz zobu implantiem
  • Visa veida izņemamās konstrukcijas

Mūsdienīga alternatīva zobu protēzēm ir viena vai vairāku iztrūkstošu zobu aizvietošana ar zobu implantiem, kas dos Jums maksimāli dabīgu sajūtu Jūsu mutē un nodrošinās ne tikai funkcionāli augstvērtīgu estētisko rezultātu, bet arī ievērojami uzlabos Jūsu dzīves kvalitāti. Mūsu speciālisti Jums ieteiks atbilstošāko risinājumu!